Στα χρώματα της ελληνικής σημαίας «ντύθηκε» σήμερα το κτίριο που στεγάζει το Δημαρχείο της Αθήνας ενόψει της 25ης Μαρτίου. Όποιος περάσει από την πλατεία Κοτζιά μπορεί να θαυμάσει την φωταγώγηση της περιοχής με τα γαλανά χρώματα.
Μάλιστα, για το γεγονός ετοιμάστηκε και ένα βίντεο με τις ετοιμασίες των πολιτών για την παρέλαση της 25ης Μαρτίου, αλλά και του ίδιου του δημαρχείου.
Στο βίντεο εμφανίζεται και ο δήμαρχος Χάρης Δούκας, να κοιτάζει με καμάρι την ελληνική σημαία να φωτίζει το Δημαρχείο και να εύχεται χρονιά πολλά.
Στο βίντεο εμφανίζεται και ο δήμαρχος Χάρης Δούκας, να κοιτάζει με καμάρι την ελληνική σημαία να φωτίζει το Δημαρχείο και να εύχεται χρονιά πολλά.